Wilczki

Wilczki

"Wilczki" są sekcją piłkarską Be a Star Football Academy, w zajęciach której mogą brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczynki powyżej 3 roku życia. Jej głównym zadaniem jest dbanie o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Dzieci w naszej szkółce oprócz sprawności fizycznej rozwijają również sferę psychiczną i intelektualną a w czasie zajęć zwracana jest duża uwaga na kwestie wychowawcze.

„Wilczki” jak prawdziwe wilki działają w grupie, uczą się więc współpracy, wzajemnej pomocy oraz wyrabiania w sobie chęci poprawiania swoich umiejętności. Wszystko poparte jest wszechstronnymi zadaniami, których trudność zmienia się wraz z wiekiem i możliwościami indywidualnymi, dobrą zabawą oraz postawą piłkarską „fair-play”.

Nasze zajęcia muszą spełniać wymogi bezpieczeństwa. Dlatego też, wszystko co dzieje się podczas „treningu” jest kontrolowane a ćwiczenia i zdania dostosowane są do wieku i umiejętności dzieci. Zwracamy na to szczególną uwagę, ponieważ wiemy, iż pewne cechy które nie zostaną rozwinięte w czasie wieku dziecięcego, w późniejszym okresie ich rozwój może być niemożliwy lub ograniczony.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o najlepsze programy szkoleniowe realizowane w Holandii i Niemczech. Trendy treningowe wprowadzane w powyższych krajach, będących w ścisłej światowej czołówce piłkarskiej, sprawiają, że futbol daje dziś największą możliwość rozwoju sprawności ogólnej a także kształtowania osobowości dziecka.

Liczne szkolenia w Polsce jak również za granicą, w których bierzemy udział utwierdzają nas w przekonaniu, że poprzez nasze zaangażowanie, odpowiedni dobór ćwiczeń, współpracę z rodzicami i przede wszystkim dobrą zabawę, jesteśmy w stanie zaszczepić dzieciom już od najmłodszych lat sportową pasję oraz zadbać o ich rozwój i wspaniałe samopoczucie w trakcie i po zajęciach.

Główny sponsor

logo_jmdi2 goldenmed n_meble

Darowizny

Zebrana kwota:

-,-- zł

Nasz cel:

70 000,00 zł
 

Chcesz nas wspomóc?
Wpłać nawet niewielką kwotę szybko
i bezpiecznie przy pomocy poniższego
formularza lub tradycyjnie na konto:

BE A STAR FOOTBALL ACADEMY
ul. Sieczna 65B/1 03-290 Warszawa

Nr. konta:
59 1020 1042 0000 8802 0251 9577

 

 

Facebook
Youtube