Be a star PLAYER

Be a Star Player - Profesjonalny program piłkarski rusza!

Be a Star PLAYER to program piłkarski skierowany do zawodników, którzy chcą trenować więcej niż inni i pragną osiągnąć sukces w profesjonalnej piłce. Kierując się najlepszymi wzorcami kompleksowego rozwoju piłkarzy zapewniamy trening indywidualnych umiejętności technicznych, taktycznych oraz motorycznych połączonych z prewencją urazów i prawidłowym wzorcem ruchowym.

Czytaj więcej


Jesteśmy przekonani iż odpowiednia motywacja i wiara w zawodnika powoduje wzrost efektywności treningu dlatego dbamy o przygotowanie najlepszego treningu mentalnego. Wpasowuje się on w nowoczesny styl życia najlepszych piłkarzy na świecie. Pozytywne myślenie i wiara we własne umiejętności poparte ciężką pracą powodują niesamowite efekty i wpływają na wzrost pewności siebie. Czy więcej znaczy lepiej? Jesteśmy przekonani że tak właśnie jest. Tylko najlepsi trenują więcej dlatego chcemy dać szansę zawodnikom ambitnym i pełnym pasji aby osiągali swoje marzenia i cele.
Dołącz do nas! Pracujemy w małych grupach. Podchodzimy indywidualnie i dbamy o najmniejsze szczegóły. Wierzymy że wykonana praca zawsze się opłaca i prowadzi do sukcesu. Czy to na prawdę takie trudne pracować więcej niż Twoi rówieśnicy?

TECHNIKA i TAKTYKA
Pracujemy w oparciu o system Coerver Coaching- jeden z najlepszych programów szkolenia umiejętności piłkarskich na świecie. Jest to kompleksowa nauka piłki nożnej gdzie główny nacisk kładzie się na tworzenie zawodnika kreatywnego, pewnego siebie, obudowanego doskonałą techniką.
"Coerver Coaching to najlepszy program szkolenia umiejętności piłkarskich jaki znam” –
Gerard Houllier

MORTORYKA I PREWENCJA URAZÓW
Najlepsi zawodnicy na świecie to ci, którzy doskonale operują piłką, podejmują najlepsze decyzje, są silni, szybcy, wytrzymali i zdrowi. Nikt nie rodzi się z tymi cechami. Wszystko można wypracować przez odpowiednio dobrany trening. Nasz trening motoryczny ukierunkowany jest na poprawę gibkości, siły i szybkości oraz prewencję urazów.

TRENING MENTALNY
Najważniejsze są marzenia! Jeśli czegoś pragniesz to nic nie ma prawa Cie zatrzymać. Pomagamy młodym zawodnikom uwierzyć w siebie i osiągać wymarzone cele. Im wyższy cel tym lepiej – satysfakcja będzie większa. Wszystko co wartościowe wymaga czasu, pracy i konsekwencji .

SPORTOWY STYL ŻYCIA
Tylko najlepsi prowadzą sportowy styl życia. Czy zastanawialiście się co się w nim zawiera?
Ciężka praca na treningu, odpoczynek, zbilansowana dieta, pozytywne podejście do trudnych zadań, bycie uczynnym i dobrym kolegą to tylko niektóre czynniki powodujące że będziesz lepszym piłkarzem.

Daj sobie szansę! Dołącz do nas. Tylko najlepsi trenują więcej. Nie musisz grać jak Cristiano Ronaldo czy Messi ale możesz trenować i pracować jak oni.

 

Zapisy:

Łukasz Choderski
Master Coach

tel.: 660 773 120

 

Player rollup3b

Główny sponsor

logo_jmdi2 goldenmed n_meble
Facebook
Youtube