BASFA

Be a star football academy

Powstała w maju 2011 roku BE A STAR Football Academy stawia sobie za zadanie Tworzenie piłki nożnej, a nie tylko jej Odtwarzanie. Celem akademii jest propagowanie i zaszczepienie zdrowego i sportowego stylu życia oraz wszechstronny rozwój młodych osobowości w szczególności ukierunkowany na piłkę nożną. Nasze motto "Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre" powoduje, iż w codziennej pracy zawieszamy sobie poprzeczkę wysoko. Dzięki temu stale jesteśmy głodni tworzenia jakości i profesjonalizmu w naszych działaniach a co za tym idzie zwiększenia skuteczności realizacji celów pracy całej Akademii.

BE A STAR FA realizuje swoje cele w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą, podczas obozów rekreacyjno-sportowych, w piłkarskiej sekcji Wilczki oraz w innych działaniach i inicjatywach społecznych, których zadaniem jest wspieranie i rozwijanie sportu a także zachęcanie do niego, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Nasze sportowe doświadczenie, wykształcenie a przede wszystkim chęć i determinacja w działaniach powodują, iż Be a Star FA nie skupia się tylko na bieżących sprawach, ale dąży sukcesywnie do stworzenia najwyższej jakości w polskiej piłce nożnej.

Jesteśmy przekonani, ze wyjątkowe podejście i zastosowanie innowacyjnych metod pracy z naszym Skarbem, czyli Dziećmi pozwoli osiągnąć cel, w który bardzo wierzymy - Wielką Polską Piłkę Nożną.

Główny sponsor

logo_jmdi2 goldenmed n_meble

Darowizny

Zebrana kwota:

-,-- zł

Nasz cel:

70 000,00 zł
 

Chcesz nas wspomóc?
Wpłać nawet niewielką kwotę szybko
i bezpiecznie przy pomocy poniższego
formularza lub tradycyjnie na konto:

BE A STAR FOOTBALL ACADEMY
ul. Sieczna 65B/1 03-290 Warszawa

Nr. konta:
59 1020 1042 0000 8802 0251 9577

 

 

Facebook
Youtube