Aktualności

XVI Plebiscyt na 10 Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki 2018

Szanowni Państwo, ruszyła kolejna edycja białołęckiego plebiscytu, dzięki któremu poznamy najwybitniejszych sportowców, drużyny, wydarzenia i imprezy Dzielnicy Białołęka za rok 2018. W tym roku do konkursu przystępujemy w czterech kategoriach:

Czytaj więcej


1. NAJLEPSZY MŁODY SPORTOWIEC BIAŁOŁĘKI (bramkarka Natalia Betlińska),
2.NAJLEPSZY TRENER (Łukasz Choderski i Michał Gałązka - trenerzy drużyny Be a Star Wilczki Agape 2009),
3. NAJPOPULARNIEJSZA SPORTOWA DRUŻYNA KLUBOWA (Be a Star Wilczki Agape 2009),
4. WYDARZENIE SPORTOWE ROKU (Be a Star Agape Tournaments 2018 czyli Mini Mistrzostwa Świata, Turniej piłkarski "Dzieci-Dzieciom Razem dla Innych oraz Turniej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego)

O wynikach dwóch pierwszych kategorii decyduje Kapituła natomiast Najpopularniejszą Klubową Drużynę oraz Wydarzenie Roku mogą wybrać Państwo w drodze głosowania internetowego. Najprawdopodobniej już taka możliwość będzie od najbliższego wtorku o czym będziemy informować w mediach społecznościowych a więcej informacji uzyskamy na funpage'u oraz stronie Białołęckiego Ośrodka Sportu. Nie ukrywamy, iż liczymy na Państwa niesamowitą aktywność. Przypominamy, iż przed rokiem, dzięki Wam, mogliśmy cieszyć się wspólnie zwycięstwem w kategorii Wydarzenie Sportowe Roku 2017. Dzięki wspólnemu projektowi sportowemu z Akademią Piłkarską Agape Białołęka i długiej już współpracy przy wielu ważnych wydarzeniach organizacyjnych łączymy się również na polu plebiscytowym i razem przedstawiamy nasze kandydatury. Czekamy więc na pierwsze głosy, już po niedzieli.

final-plebiscyt

Główny sponsor

logo_jmdi2 goldenmed n_meble

Darowizny

Zebrana kwota:

-,-- zł

Nasz cel:

70 000,00 zł
 

Chcesz nas wspomóc?
Wpłać nawet niewielką kwotę szybko
i bezpiecznie przy pomocy poniższego
formularza lub tradycyjnie na konto:

BE A STAR FOOTBALL ACADEMY
ul. Sieczna 65B/1 03-290 Warszawa

Nr. konta:
59 1020 1042 0000 8802 0251 9577

 

 

Facebook
Youtube